гостиница Кремень - мнения и отзывы про отдых в Драгобрате

Драгобрат отзывы (49)
гостиница Кремень
6
Отзыв про отдых в феврале
Їхали компанією 11 чоловік з основною метою відпочити, перезавантажиться не відриваючись від роботи. Батьки: 4 людини 50+. Діти: 2, 6, 12. Діти батьків і батьки дітей 4)

Основним критерієм був Wi-Fi, який радував 60-80 мб в коридорах і ресторані і в номерах трохи гірше, 20-40 мб / с, так що роботи було з головою. З

Комфортна лазня в традиційному карпатському стилі. - Відмінний Басейн / - Дуже смачна і різноманітна кухня, шеф-кухар ТОП / - І найголовніше, щоб можна було виділити на першому місці, це суперкайфовий персонал, який виконував будь-які примхи, які були.

Все біля готелю є в пішій доступності 3-5 хв. Чани, снігоходи, прокати обладнання ... Саме чудове, це дитяча гірка, на якій вдень навчаються кататися на лижах дітки, а вночі дорослі катаються на тарілках (ледянки, дупокати), яка повернула всіх в глибоке дитинство ... Всі залишилися задоволені готелем і сервісом.


гостиница Кремень Драгобрат отзыв 90736гостиница Кремень Драгобрат отзыв 90736гостиница Кремень Драгобрат отзыв 90736
автор отзыва: Роман


рейтинг отзыва
66
9Далі їжа, мова йде про включених до вартості комплексах сніданок / вечеря. Жесть, це ні на що не схоже, такого жлобства я не спостерігала ніде. Набір найдешевших продуктів, несумісних між собою, з чаєм який на смак як вода в чані))) Кава 45 грн, час очікування 40 хвилин. На 5 осіб приносять 6 шматочків хліба, на прохання принести більше, ми доплатимо, посміхаються і морозяться. Чай потрібно просити, цукор потрібно просити. Про вас можуть взагалі забути.
Персонал сумна печаль, з ними потрібно лаятися що б вони прибрали стіл. Забувають замовлення, не приносять їх, і це при загальному навантаженні 4 столи на одного офіціанта. Тут немає сервісу! І це не коштує 1600 грн. Щодо розміщення, це в 20 метрах від кресельника "чайка", дивіться краще щось в районі готелю "Драгобрат", там і інтерактиву більше, і є куди сісти поїсти.


гостиница Кремень Драгобрат отзыв 90737гостиница Кремень Драгобрат отзыв 90737
автор отзыва: Максим


рейтинг отзыва
83
22Зупинялися в Кременя на новорічні свята. Годували на сніданок і вечерю нормально. Іноді дозамовляти страви по меню, але не все було в наявності, дещо доводилося довго чекати. Але, на жаль, склалося враження, що господарі намагаються здерти якомога більше грошей. У нас змінилися плани, потрібно було раніше виїхати, попередили в день заїзду, але господиня все одно вимагала заплатити за більшу кількість днів. (Один день 2600 грн) Сильно зіпсувало враження про це місце.

автор отзыва: Катя


рейтинг отзыва
58
5Очень понравился отель, выбирали по отзывам. По моему мнению, у отеля наилучшее расположение, особенно для тех, кто катается на лыжах или сноубордах, ведь сразу напротив отеля находится кресельный подъемник. А пейзажи у отеля просто сказочные, почти все номера с балконами. Завтраки и обеды также вкусные, персонал приветливый. Очень рады что отдыхали именно в этом отеле, еще непременно сюда вернемся.

гостиница Кремень Драгобрат отзыв 90739гостиница Кремень Драгобрат отзыв 90739
автор отзыва: Данил


рейтинг отзыва
56
49Корпоративный праздник на Драгобрате отзывы
Мы решили в этом году праздновать корпоратив в горах, а именно на Драгобрате. Очень долго колебались и выбирали между различными отелями. И выбрали отель Кремень.

Нас было 15 человек и двое детей, счастливы были все. Очень классное расположение отеля, рядом подъемник и невероятный вид на горы с территории отеля и номеров. Очень достойное питание: все вкусно и большие порции. И очень большое спасибо хозяйке отеля Марии Ивановне и всему персоналу за хорошее обслуживание и терпение ко всей нашей команды

P.S. Кстати у отеля чан находится очень близко. Рекомендуем всем данный отель, поверьте вы не пожалеете. Чего только стоит рассвет в номере с видом на горы.


гостиница Кремень Драгобрат отзыв 90740гостиница Кремень Драгобрат отзыв 90740гостиница Кремень Драгобрат отзыв 90740
автор отзыва: Таня


рейтинг отзыва
67
54На Драгобрате много хороших мест и намного дешевле в ценовой политике и сервисе
Драгобрат отзыв 90307
автор отзыва: Андрей


рейтинг отзыва
65
20


Проведи свой отпуск отдыхая в Украине
otpuskplus.com.ua © 2010 - 2021
Все права защищены.
Контакты
Реклама
Форум
^ Наверх